top of page
O POSTER PANDA

Poster Panda to sklep internetowy z cudownymi plakatami na ścianę, inspirowanymi głównie skandynawskim i minimalistycznym designem, który powstał z zamiłowania do prostych i oszczędnych w formie wzorów. Jego moc tkwi w pragnieniu dostarczania Wam produktów pełnych magii, spokoju i naturalnego wdzięku.

 

W naszym sklepie znajdziesz wyłącznie wyselekcjonowane przez nas plakaty, które idealnie pasują do wielu współczesnych wnętrz i sprawiają, że miejsca uznawane przez Ciebie za szczególne, stają się jeszcze bardziej wyjątkowe. 

 

Skorzystaj z możliwości odmienienia swojego domu małym kosztem i zyskaj upragniony efekt! W ofercie Poster Pandy znajdziesz najwyższej jakości plakaty: minimalistyczne dla miłośników prostych i subtelnych form, abstrakcyjne dla wielbicieli nieoczywistych rozwiązań, czarno-białe dla fanów skandynawskiego stylu, plakaty dla dzieci z motywem zwierząt i przyrody, które wprowadzą odrobinę magii do pokoju Twojego malucha, fotografie najpiękniejszych miejsc w Polsce oraz wiele innych! Sprawdź wszystkie kategorie i baw się tworząc unikalne kompozycje ścienne w Twoim domu. Nasze inspiracje znajdziesz tutaj.

 

Poster Panda zajmuje się również realizacją wydruku plakatów na indywidualne zamówienie. Jeżeli na naszej stronie internetowej nie odnajdujesz plakatu w odpowiednim dla Ciebie formacie lub wzorze napisz do nas na hello@posterpanda.pl, a z pewnością przygotujemy dla Ciebie coś ekstra.

Polub nas na Facebook!

bottom of page