top of page

Wielki powrót RETRO

Zaktualizowano: 30 gru 2020

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszy się styl odwołujący się do trendów znanych nam z przeszłości. Styl retro, bo o nim mowa, królujący od dłuższego czasu w świecie mody, robi furorę także w naszych wnętrzach, zdobywając serca kolejnych pokoleń użytkowników.Styl retro w polskich wnętrzach bardzo długo pozostawał zapomniany i niedoceniany. Zafascynowani skandynawskim designem, nie potrafiliśmy dostrzec w nim ogromnego potencjału w aranżacji współczesnych wnętrz. Kiedyś owiane złą sławą meblościanki czy PRL-owskie meble, dziś odzyskują drugie życie, nadając naszym domom niebanalny urok i charakter.Jak stworzyć wnętrze w stylu retro?


O stylu wnętrza w ogromnej mierze stanowią dodatki, a styl retro to istna kopalnia możliwości. Z powodzeniem możemy łączyć nowoczesne fotografie i ciężkie, stylizowane ramy czy stare meble z nowoczesnymi dekoracjami. Moda minionych dekad stawia przede wszystkim na naturalne drewno, rattan i wiklinę, które łączone są bardzo często z odważnymi, żywymi kolorami oraz geometrycznymi wzorami.
We wnętrzu nawiązującym do stylu vintage nie może zabraknąć grafik czy plakatów nawiązujących do designu lat 50., 60. czy 70. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór plakatów w stylu retro, takich jak kolorowe ilustracje i niebanalne grafiki, a także klasyczne plansze z roślinami i ziołami.


Czasem dzięki najprostszym (i najtańszym!) rozwiązaniom, a w tym wypadku dzięki wyjątkowym plakatom, uzyskasz coś jedynego w swoim rodzaju. A więc do dzieła!

Więcej plakatów w stylu retro znajdziesz pod tym linkiem.

20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page