top of page
  • Wallo

Monstera - bo królowa jest tylko jedna!

Monstera jest jedną z najpopularniejszych roślin, która króluje w aranżacji wnętrz niezmiennie od kilku sezonów. Na dobre rozgościła się w polskich domach, magazynach czy na zdjęciach blogów wnętrzarskich. I wcale nas to nie dziwi!

Plakat botaniczny z motywem monstery doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i tych nawiązujących do klasyki, komponując się idealnie z każdym kolorem ścian. To rewelacyjna dekoracja szczególnie w pomieszczeniach, w których tęskni się za odżywczą i energetyczną zielenią, w której jednocześnie ciężko hodować rośliny.


Monstera inaczej


Liść monstery stanowi wdzięczny motyw dekoracyjny na plakatach ściennych, bowiem jego zastosowanie nie ogranicza się wyłącznie do tropikalnego wystroju wnętrz. Z dużym powodzeniem można obecnie znaleźć w sklepach on-line plakaty z monsterą w wersji minimalistycznej, abstrakcyjnej czy monochromatycznej.

www.posterpanda.pl


Plakaty skandynawskie z monsterą mogą być także fantastycznym pomysłem na prezent dla miłośników przyrody czy egzotycznych motywów. Zaczerpnij inspiracji wybierając plakat idealny dla Ciebie i Twoich bliskich spośród bogatej oferty naszego sklepu. Zapraszamy!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page