top of page
  • Wallo

Magia czarno-białych plakatów

Zaktualizowano: 28 kwi 2021

Czarno-białe plakaty to klasyka sama w sobie. Są synonimem elegancji i wyczucia dobrego smaku. Pasują praktycznie do każdego wnętrza - bez względu na styl w jakim urządzono mieszkanie.Co takiego niezwykłego jest w czarno-białym plakacie?


Historia fotografii to ponad 170 lat ewolucji umiejętności zatrzymywania czasu, która dzisiaj osiągnęła poziom bliski perfekcji. Dlaczego więc w dobie kolorowej fotografii cyfrowej, tak często sięgamy po obrazy w kolorze czerni i bieli? Co takiego niezwykłego kryje się w tych niesamowitych kadrach?

www.posterpanda.pl


W dobie wyścigu wyrazistych i pełnych nasycenia barw i kolorów o tytuł najmodniejszego wzoru czy trendu danego sezonu, biel i czerń wydaje się iść dostojnie z boku z podniesioną głową. Bez pośpiechu czy zazdrości. Zupełnie jakby doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że nikomu nie musi udowadniać swojej wartości.


Czarno-białe fotografie są ponadczasowe. Stanowią wyznacznik klasy i dobrego smaku. Przywołują w nas sentyment, wzbudzają prawdziwe emocje i przemawiają do nas głośniej aniżel wszystkie kolory świata.


Czarno-białe fotografie we wnętrzach


Dekoracje ścienne stanowiące połączenie czerni i bieli to niezwykły sposób na odświeżenie domowego wnętrza. Fenomenalnie prezentują się w loftowym lub w pełni nowoczesnym czy minimalistycznym salonie. Dzięki sile swojego wyrazu stanowią idealną ozdobę prawie każdego wnętrza. Nawet pokoju dziecięcego!


Czarno-białe plakaty dla Ciebie i Twoich bliskich


Dzięki szerokim możliwościom aranżacyjnym, jakie niosą ze sobą czarno-białe plakaty, stają się one idealnym pomysłem na prezent. Ich klasyczny i subtelny charakter sprawi, że obdarowany odmieni swoje wnętrze zachwycającym widokiem gór, mostu czy ukochanych zwierząt. Niezależnie od wybranego przez Ciebie motywu, możesz być pewny, że taka ozdoba będzie cieszyć oczy ukochanej Ci osoby przez długi czas.


Więcej czarno-białych plakatów znajdziecie pod tym linkiem. Szczerze polecamy!

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page