top of page
  • Wallo

Letnia wyprzedaż w sklepie Poster Panda!

Wystartowała! Letnia wyprzedaż w naszym sklepie! Tylko do 31 sierpnia br. wszystkie plakaty z naszej oferty kupisz taniej o 30%! Specjalnie dla Ciebie wyszukaliśmy prawdziwe perełki, które zaczarują Twoje wnętrza.

Oto kilka ciekawych motywów, które odmienią oblicze Twoich ścian:


1. Mapy i miasta


W tej kategorii plakatów na ścianę znajdziecie m.in. mapy swojego ulubionego miasta, ilustracje przedstawiające Twój kolejny cel podróży lub zdjęcia przedstawiające Twoje rodzinne miasto! Od wyboru do koloru!


2. Plakaty czarno-białe


Czerń i biel to zawsze dobre rozwiązanie! Dzięki czarno-białym plakatom możesz swobodnie tworzyć niezwykłe kompozycje ścienne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele czarno-białych plakatów we wszystkich kategoriach, od nastrojowych fotografii po ilustracje graficzne i czarno-białe motywy ze świata roślin i zwierząt.


3. Plakaty do pokoju dziecka


Skorzystaj z możliwości odmienienia pokoju Twojego malucha niskim kosztem za sprawą słodkich, a czasem zabawnych plakatów od Poster Pandy! W naszej ofercie znajdziesz piękne plakaty zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Sprawdź naszą bogatą ofertę plakatów dla dzieci w różnych stylach i stwórz barwną przestrzeń pełną dziecięcej wrażliwości i nieograniczonych możliwości!


Mamy nadzieję, że nasze propozycje przypadły Wam do gustu! Jeśli jednak nadal poszukujecie plakatu dla siebie w niskich cenach to zapraszamy do naszego sklepu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page