top of page
  • Wallo

Jak powiesić plakat bez wiercenia?

Szybka i efektowna metamorfoza wnętrza z użyciem dekoracji ściennych nie musi się od razu wiązać z wierceniem, niszczeniem ścian oraz potężnym bałaganem! Przedstawimy Wam dzisiaj kilka sposobów na zawieszenie plakatów bez konieczności niszczenia Waszych ścian.

Wieszanie plakatów bez udziału gwoździ i wiercenia jest naprawdę możliwe. A do tego wybitnie proste! Istnieje dzisiaj na rynku sporo godnych zastępców gwoździ i kołków. Poznajcie nasze top 3!


Washi tape - papierowa taśma


Świetnym sposobem na powieszenie plakatu bez potrzeby wiercenia w ścianie są washi tape - dekoracyjne, samoprzylepne taśmy wykonane są z delikatnego, półprzeźroczystego papieru ryżowego. Klej, którym są pokryte, bardzo długo zachowuje swoje właściwości, dzięki czemu taśmę można wykorzystywać wielokrotnie. Washi tape są proste w użyciu i dostępne w wielu kolorach. Jeżeli pragniesz często zmieniać dekoracje ścienne w swoim wnętrzu to to rozwiązanie jest stworzone dla Ciebie. Doskonale sprawdza się również w wieszaniu dziecięcych prac plastycznych. Jest to ostatnio nasz zdecydowany faworyt!

www.honestlywtf.com


Gwoździe samoprzylepne


To nowoczesne rozwiązanie montażowe, które nie wymaga wiercenia w ścianie! Dzięki solidnej warstwie samoprzylepnej znakomicie przywierają do różnego podłoża – nadają się zarówno na tynk, jak i na kafelki czy tapetę. Sprawdzają się idealnie w każdym wnętrzu!


Plastry samoprzylepne


Jedno z najbardziej popularnych rozwiązań do mocowania ścian bez użycia wiertła, kołków i gwoździ. Działają na podobnej zasadzie jak taśmy dwustronne. Plastry są bardzo proste w użyciu, utrzymują przedmioty do 2kg, a co ważniejsze - nie zostawiają śladów na ścianie!

Wszystkie akcesoria do wieszania plakatów na ścianie możecie znaleźć w marketach budowlanych oraz w sklepach z artykułami papierniczymi lub plastycznymi.


A jakie są Wasze ulubione pomysły na montowanie plakatów bez robienia zbędnego bałaganu?

563 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page