top of page
  • Wallo

5 niestandardowych miejsc na plakat w domu

Plakaty skandynawskie to świetna dekoracja każdego domu, która wyjątkowo często gości w naszych wnętrzach. Kupowane są najczęściej w celu wypełnienia wolnej przestrzeni na ścianie i uzupełnienia wystroju unikalną dekoracją. Jednak ściana to nie jedyne miejsce, na którym plakaty prezentują się w pełni krasie. Przedstawiamy Wam dzisiaj kilka ciekawych pomysłów na to gdzie jeszcze możecie je umieścić, by uzyskać rewelacyjny efekt!Oto 5 niestandardowych miejsc na plakat w domu!


1. Komoda


Plakaty to tani sposób na szybką i efektowną metamorfozę każdego wnętrza. Tym bardziej jeżeli umieścimy je w mniej oczywistym miejscu. Przykładem mogą być plakaty postawione na komodzie. Stworzenie takiej wyjątkowej kompozycji zajmie nam ułamek sekundy, gdyż nie wymaga wiercenia czy przyklejania plakatów na ścianie. Upragniony efekt osiągniemy już za sprawą jednego obrazu, jednak 2 lub 3 sztuki (najlepiej w różnych rozmiarach) będą prezentować się wręcz genialnie!2. Podłoga


Plakat w ramie niezobowiązująco postawiony na podłodze i oparty o ścianę to idealne rozwiązanie dla osób kreatywnych, które nie boją się niebanalnych pomysłów w wystroju wnętrz. Do tego typu aranżacji idealnie pasują plakaty w dużych rozmiarach tj. 50x70 cm, 70x100 cm i większych.


3. Blat kuchenny


Kuchnia to wyjątkowe miejsce każdego domu. Jest sercem domowego ogniska oraz bardzo często miejscem spotkań całej rodziny. Warto więc zadbać o jego piękny wystrój. Z doświadczenia wiemy, że niezwykle ciekawy efekt uzyska się poprzez umieszczenie plakatu na kuchennym blacie. I choć blat w kuchni często pęka w szwach, warto zorganizować dla niego niewielki kącik. Wspaniałe wrażenia gwarantowane!


4. Łazienka


Łazienka to pomieszczenie w domu, o którym łatwo zapominamy kiedy myślimy o dekoracji swoich wnętrz. Tymczasem może to być miejsce do twórczego wykorzystania przestrzeni. Jednym z pomysłów może być umieszczenie plakatu w ramie na półce "nad Geberitem"! Jak Wam się podoba takie rozwiązanie?5. Półka


Kolejną alternatywą dla powieszenia plakatów na ścianie jest umieszczenie ich na półce. To szybkie rozwiązanie jest genialne w swojej prostocie! A prezentuje się wręcz bajecznie.


A jakie są Wasze ulubione sposoby na umieszczanie plakatów w Waszych domach?

12 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page